georgiev80

BMW Д�ОВЕРЕН МОИИ�ЕННИК И ИЗМАМНИК.

63 posts in this topic

А бе мошенник!! Спри да се заяждаш с хората в форума. Писна ми все ти да си на топа на устата. Целия свят се върти около теб.

Kolega ti iavno sega se sabujdash pishesh xei taka ia vzemi i pro4eti malko i se ubedi kvo stava tuk posle komentirai.Az li4no niamam namerenie da se zaiajdam s nikogo ako ne me e zasegnat kakto sam siguren 4e e s vsi4ki.Dali sam moshenik mislia 4e ne si ti 4oveka da go kaje a oshte pove4e koi si ti vsashnost ostava goliamata vaprositelna no ne e tova problema.Vzemi i pregledai 4e az otdavna ne prodavam tuk a samo kopuvam taka 4e veroiatnosta da me izmamiat e po goliama.Tova 4e se razkri v foruma kakav 4ovek ima bi triabvalo da e v tvoia polza a ne v moia az vednaj zamalko da se oparia ot tozi 4ovek i pisax za slu4aia i sega ve4e sam v spisaka koito toi e podbral i naro4il za moshenisi no tam ne sam samo az a i vsi4ki koito sa pisali protiv nego.Za tvoe dobro 4eti vnimatelno parvo beshe ZONEX posle TREX69 sega ve4e tomilleejons i nakraia goro_corelianov a i oshte kolko znaini i neznaini ima tam e goliamata vaprositelna.Zatova kolega nemoga da priema dumite ti 4e se zaiajdam a i niamam nikakvo namerenie da go pravia iavno greshno si razbral neshtata.Predi biax predlojil i pak go predlagam 4e ako sam naistina Moshenik neka mi maxnat ranga DOVEREN POTREBITEL a i neka mi iztriat profila no az ne smiatam 4e sam vinoven s neshto i vinagi shte si bada s tozi nik i tozi nomer a koi kakvo pishe si e negovo li4no mnenie.Az spiram s komentarite neka kolegite prosto go imat v predvid kakav FANTOM iva v foruma.

Edited by bmw
1 person likes this

BMW, ти си МОИИЕНИК. Ще кажа на всички потребители в този форум, ако ти пращат нещо за поправка да внимавате много. Мой познат си пати много с този човек !!!!!

НЕ СИ ЦВЕТЕ ЗА МИРИСАНЕ !

BMW, ти си МОИИЕНИК. Ще кажа на всички потребители в този форум, ако ти пращат нещо за поправка да внимавате много. Мой познат си пати много с този човек !!!!!

НЕ СИ ЦВЕТЕ ЗА МИРИСАНЕ !

OK shtom ti go kazvash dobre.Za tvoia poznat da gadaem li ili e georgiev no niama zna4enie kolegite da prashtat kam Pazardjik nali tam ima sashato STANSIA za smiana na 4ipove e da ti kaja kolegite niama da sa mnogo dovolni vijdal sam tiaxna rabota.Ako ti kaja 4e ot foruma niamam koi znae kolko klienti shte si spokoen li,klientite mi sa predimno prepora4ani ot drugi klienti koito sa dovolni.

2 people like this

дам Гошко Корлеанов или ТомиЛии както се нарича е доста хитър. от единия ник спори и хули БМВ а от другия му се подмазва и е съпричастен с него.

ИЛИ ТОЗИ ЧОВЕЧЕЦ СТРАДА ОТ ТЕЖКО ДУШЕВНО РАЗТРОЙСТВО ИЛИ ИМА ДОСТА ПОДЪЛ ЗАМИСЪЛ

Ех Гошко, Ех Корлеанов, защо си губиш времето тук, знаеш ли колко нови приятели ще намериш в някое ПСИХИАТРИЧНО ЗАВЕДЕНИЕ.

EXXXX georgev 80 ili a_toskov nari4ash drugite mishki a ti kvo si i dvata nika davat ednakav telefon za vrazka 0898364628 taka 4e ti koi si taka 4e kolegite da vnimavat s teb MISHKA.......................

Edited by bmw
3 people like this

ami tupako predstavisi 4e sme dvama i telefona e ob6t, nikoga ne sum kril 4e akauntite sa s en telefon i da i dvata gi polzvame i az i BRAT MI a telefona za vruska e moq, DA MASTIO SMOTANA DOSEGA NE PI6EH AZ DA NE SI VDIGAM KRUVNOTO S TEB PUMIAR SMOTAN, ZAPOMNI SAMO EDIN PUT DA TE BARNA I NQMA DA LUJE6 NIKOGO POVE4E

EDIN PUT SAMO TUR4IN CIGANSKI GADEN, EDIN PUT MI SE OBADI KOGATO SI V PLOVDIV ILI SOFIQ, 4E NE SI STRUVA NAFTATA KOQTO 6TE IZGORA ZADA DOIDA DO CIGANSKIQ TI GRAD. SAMO MI ZVUNNI ZA DA SE RAZBEREM KATO MUJE. 6TE TI PREGRIZA GRAKLQN4ETO JENA MRUSNA. TELEFONA MI E 0898364628 4AKAM TE

TOVA E LI4NO KUM BMW I SE IZVINQVAM ZA GROZNITE DUMI NA VSI4KI OSTANALI

EDIN PUT SAMO TUR4IN CIGANSKI GADEN, EDIN PUT MI SE OBADI KOGATO SI V PLOVDIV ILI SOFIQ, 4E NE SI STRUVA NAFTATA KOQTO 6TE IZGORA ZADA DOIDA DO CIGANSKIQ TI GRAD. SAMO MI ZVUNNI ZA DA SE RAZBEREM KATO MUJE. 6TE TI PREGRIZA GRAKLQN4ETO JENA MRUSNA. TELEFONA MI E 0898364628 4AKAM TE

BREEEEEEEEEEEEEEE ti si bil goliama rabota be 4ak me oplashi XA,XA a za re4nikati kvo da komentiram tolkova ti e vazpitanieto niama da komentiram kakav si ili kakva narodnos si tova ti si go znaesh a i da ti kaja 4e vsiako stado si ima MARSHA badi jiv i zdrav i davai v sashtia dux stiga da ima koi da izplashish MISHKA

Edited by bmw
2 people like this

Пич ако този мошенник БМВ е циганин правете го на сапун бе, какво си губите времето с матеряла за сапун. Писнало ми е от разни цигани да ми задигат радиото и огледалата на колата. Всичките трябва да са в казана за сапун, така поне са полезни на обществото.

1 person likes this

Пич ако този мошенник БМВ е циганин правете го на сапун бе, какво си губите времето с матеряла за сапун. Писнало ми е от разни цигани да ми задигат радиото и огледалата на колата. Всичките трябва да са в казана за сапун, така поне са полезни на обществото.

Kolega mnogo si kraen ...................

Edited by nevi
1 person likes this

Siganetata sa v Pazardjik

3 people like this

Май на довереният потребител не му се отдава много Българския език?Това е един от малкото останали форуми в България,в който се допускат подобни драсканици.

Толкова си майстор ти,щом като не можеш да превключиш два бутона на клавиатурата и да пишеш нормално.

Имам въпрос към автора на темата-Когато въпросният майстор прие лаптопа за поправка,фактурира ли извършената дейност?Само това ме интересува?

Не че има лошо да работиш в сивия сектор,ама да работиш и некадърно...

Аз съм свидетел на отварянето на кашона на връщане никакви фактури, нищо ! Проста две самозалепващи се бележки какво му не работи и наложен платеж за извършения НИКАКЪВ РЕМОНТ.

Аз поне реших повече да не се занимавам с този турчин или какъвто той си мисли че е, но снимката му на профила сама по себе си говори. Не ме валнува вече, стореното-сторено. Този човек е страдал доста и та първа има да страда :)

1 person likes this

shiban izmamnik

Освен това е и некадърник,уж има BGA станция а ми съсъсипа 2 дъна,пълен нещастник. При смъкването на чиповете е отлепил няколко писти/подложки и дъната не стават за ремонт.Сега се крие като мишка и не си вдига телефона :angry:

1 person likes this

Май свърши - темата се изчерпа. Благодаря на всички писали по темата. Героите на "Щастливеца" пасти да ядат (по-възрастните от вас, които са чели някога книги може би ще ме разберат.Никак не съжалявам за изгубения половин час в четене на всички коментари.Все пак не ми стана ясно - клиента преди да прати лаптопа как е тествал и разбрал, че матрицата и HDD са изправни като май хич го няма по хардуера(ако не съм прав да обясни без обвинения към никого, псувни ругатни и др. простотии). BMW, който като печен (баш) майстор май най-после се научи да пише на BG, да обясни с какъв видеочип (нов или вт. употреба)е сменил оригиналния, откъде го е взел и дали е тествал дъното и целия лаптоп с изправни матрица и HDD.Все пак трябва да се каже на клиента резултата от ремонта-какво е поправено, изпробвано и работещо и какво е повредено(изненадата с листчето при връщането е показателна).Ако отговорите на тези въпроси без взаимни нападки - няма да има нужда от цялата тази пошлост и помия (извинявам се), която съзрях тук.

P.S.Хайде напишете параметрите на този толкова обсъждан лаптоп.

1 person likes this