georgiev80

BMW Д�ОВЕРЕН МОИИ�ЕННИК И ИЗМАМНИК.

63 posts in this topic

Става въпрос именно за ДОВЕРЕНИЯ ПОТРЕБИТЕЛ BMW Радомир Асенов Гъдов Кърджали 0888199114

човекът каза че имал сервиз и щял да ремонтира лаптопа ми който не пали и като го включа само индикира светодиодно и нищо повече, дори не може да се изключи.

Та изпращам си лаптопа на споменатия господин с уверението че срещу 60 лв ще го оправи. Наясно съм че от растояние е трудно да се постави точна диагноза.

Около 2 седмици звъня телефони и питам какво става, защото първоначално ми каза че след 3 дни е готов, както и да е, обясни че имало забавяне, нова пашина за лепене на чипове и тн.

Накрая ми казва че лаптопа работи идеално, само някакви малки черти се появявали от време на време.

Когато пристигна с ЕКОНТ заедно с лаптопа открих бележка на която пише

" СМЕНЕНА ВИДЕОКАРТА АТИ

РАБОТИ С ДРУГА МАТРИЦА

ПРОБЛЕМЕН ХАРД"

това е дословно, ето и състоянието на лаптопа.

не работи изобщо нито на външен монитор нито с друга матрица.

пластмасите на дисплея счупени поради неграмотно напъване и

най-важното СМЕНЕНА МАТРИЦА С НЕРАБОТЕЩА. аз лично пробвах матрицата зада я изключа като вероятност

ЛАПТОПА Е В СЪЩОТО СЪСТОЯНИЕ КОЕТО МУ ГО ПРАТИХ, СВЕТВАТ ДИОДИТЕ И НЕМОГАТ ДА СЕ ИЗКЛЮЧАТ ДОКАТО НЕ МАХНЕШ БАТЕРИЯТА

ТА ПАРИ ЗА РЕМОНТ И ОТКРАДНАТА МАТРИЦА

И НЕ МИ ВДИГА ТЕЛЕФОНА ЗАДА ГОВОРИМ

ЗАЩО СЕ КРИЕШ РАДОМИРЕ ИЗМАМНИК

докато не върне парите и матрицата ще пускам това съобщение във всяка негова тема.

и нека модераторите вземат мерки за довереността на този мошенник.

Edited by georgiev80
2 people like this

Xa Xa Kakvi sa tia GLUPOSTI

Tova koeto si pisal e palna laja

Parvo laptopa ti e s povredena matrisa Vtoro HDD ne raboti

Po dolno neshto ne sam 4uval ako si reshil da se pravish na vajen i iskash da postignesh neshto drugo tvoia si rabota az si zastavam zad dumite.A za telefona taka e ot dva dena imam problem no sled dva 4esa moje da se obadish ili az shte ti zvana ve4e vsi4ko shte e ok s nego,izviniavam se i na drugi kolegi ako sa me tarsili i ne sa me namerili.

4 people like this

матрицата си работеше аи с неработеща пак на външен монитор ще работи, факт е че си окрал частите който ти трябват и неси направил нищо, само ми взе парите.

лъжец и мошенник

и това с телефона е много удобно нисмяташ ли.

защо няма промяна в състоянието на лаптопа ми тогава.

КАК ТОчНО ГО ПУСНА ДА РАБОТИ , ЗАЩОТО ПОСЛЕДНИЯ ПЪТ ПО ТЕЛЕФОНА МИ КАЗА чЕ РАБОТИ ИДЕАЛНО.

КАК БЕ ЛЪЖЕЦО НАГАЛ.

ПОНЕ СИ ПРИЗНАЙ ЗАДА ТИ ОЛЕКНЕ НА СЪВЕСТА.

3 people like this

Prosto niamam dumi iavno konkorensiata e dosta goliama ve4e v tozi biznes i xorata kvo li ne izmisliat

Bravo

4 people like this

Колега, може ли само да попитам, колко си сигурен ти, че матрицата и харда са ти работили? Обикновено такива лаптопи обикалят сумати сервизи и "оправячи" и все се намира някой "добросъвестен" като не може да ти вземе пари за ремонт да ти замени здравите части.

Ако искаш да е справедливо отговори с "да" или "не" на следните въпроси:

1. Тества ли си матрицата и харддиска преди да изпратиш лаптопа?

2. Попадал ли е в чужди ръце /без твое лично присъствие/, след като се е повредил?

3. Човека ти е ремонтирал дъното - изтества ли дъното с друга /работеща/ матрица?

Много е лесно да се плюе репутацията на някого, но все пак докато не се свържиш с човека и не обсъдите всички варианти, не би трябвало да се пускат такива теми.

От негова гледна точка - ти си измамника:

Пращаш му лаптоп за ремонт на дъно - а лаптопа е с прецакана матрица и харддиск и го изнудваш, че ще съсипеш добрата му репутация, ако не ти ги смени.

Аз за себе си мога да кажа, че имам пълно доверия на колегата bmw. Работим заедно от много време. Познавам го добре и съм 100% сигурен, че за една пиклива матрица и някакъв хард няма да тръгне да си рискува името и репутацията.

Колкото до телефона, наистина имаше проблеми и аз 2 дена не можах да се свържа с него.

Това от мен.

матрицата си работеше аи с неработеща пак на външен монитор ще работи, факт е че си окрал частите който ти трябват и неси направил нищо, само ми взе парите.

лъжец и мошенник

и това с телефона е много удобно нисмяташ ли.

защо няма промяна в състоянието на лаптопа ми тогава.

КАК ТОЧНО ГО ПУСНА ДА РАБОТИ , ЗАЩОТО ПОСЛЕДНИЯ ПЪТ ПО ТЕЛЕФОНА МИ КАЗА ЧЕ РАБОТИ ИДЕАЛНО.

КАК БЕ ЛЪЖЕЦО НАГАЛ.

ПОНЕ СИ ПРИЗНАЙ ЗАДА ТИ ОЛЕКНЕ НА СЪВЕСТА.

Edited by jart
1 person likes this

да колега пробвах я лично матрицата и освен на този бмв на никой друг не съм пращал лаптопа

защо не напише този господин какво ми каза токущо

че занесъл лаптопа в друг сервиз и ако там са изгорили матрицата той няма вина. е да ама аз го дадох на него

ХАЙДЕ КОЛЕГА BMW стига общи приказки,

КАЖИ НЕЩО ЗА РАЗГОВОРА НИ ПО ТЕЛЕФОНА ДНЕС, КАЖИ КАКВО СИ ПРАВИЛ ПО ЛАПТОПА, ЗАЩО ГИ КАЗВАИИ ТЕЗИ НЕЩА САМО НА МЕН А ТУК МЪЛчИИИ.

НЕСЪМ ТИ КОНКУРЕНЦИЯ РАЗБРА МНОГО ДОБРЕ С КАКВО СЕ ЗАНИМАВАМ.

СЕГА ПРОБВАХ С ДРУГА МАТРИЦА И ПАК НЕ РАБОТИ

КАК ГО СМЕНИ ТОЗИ чИП И КАКВО МУ ИМА НА ЛАПТОПА чЕ НЕРАБОТИ КАКТО ТИ ГО ПРАТИХ А СИ ПЛАТИХ ЗА РЕМОНТА.

ГОВОРИ ЯСНО ПО ТЕМАТА . МАЙ ТЕ Е СТРАХ ДА НЕ НАУчАТ ДРУГИТЕ ТИ ПАРТНИ¬ОРИ И КЛИЕНТИ АААА ??????????

2 people like this

да колега пробвах я лично матрицата и освен на този бмв на никой друг не съм пращал лаптопа

защо не напише този господин какво ми каза токущо

че занесъл лаптопа в друг сервиз и ако там са изгорили матрицата той няма вина. е да ама аз го дадох на него

ХАЙДЕ КОЛЕГА BMW стига общи приказки,

КАЖИ НЕЩО ЗА РАЗГОВОРА НИ ПО ТЕЛЕФОНА ДНЕС, КАЖИ КАКВО СИ ПРАВИЛ ПО ЛАПТОПА, ЗАЩО ГИ КАЗВАИИ ТЕЗИ НЕЩА САМО НА МЕН А ТУК МЪЛчИИИ.

НЕСЪМ ТИ КОНКУРЕНЦИЯ РАЗБРА МНОГО ДОБРЕ С КАКВО СЕ ЗАНИМАВАМ.

СЕГА ПРОБВАХ С ДРУГА МАТРИЦА И ПАК НЕ РАБОТИ

КАК ГО СМЕНИ ТОЗИ чИП И КАКВО МУ ИМА НА ЛАПТОПА чЕ НЕРАБОТИ КАКТО ТИ ГО ПРАТИХ А СИ ПЛАТИХ ЗА РЕМОНТА.

ГОВОРИ ЯСНО ПО ТЕМАТА . МАЙ ТЕ Е СТРАХ ДА НЕ НАУчАТ ДРУГИТЕ ТИ ПАРТНИ¬ОРИ И КЛИЕНТИ АААА ??????????

MISLIA DA TI KAJA SAMO 4E TI MAI NAISTINA SI MUSHENIK I SMIATAM POVE4E DA NE TI OBRASHTAM NIKAKVO VNIMANIE A DO TOVA DALI SHTE SAM DOVEREN ILI NE TOVA NEKA KOLEGITE DA GO PRESENIAT ZA MEN NE E OT ZNA4ENIE AKO ZA TEB E

aKO SI RESHIL 4E S LAJI SHTE SE ZDOBIESH S RABOTESHT LAPTOP TOES S NIAKOI BALAK DA TI SMENI POVREDENATA MATRISA I POVREDENIA XARD IAVNO ODARI NA KAMAK

POVE4E NE ME INTERESUVA KVO PISHESH KOITO E RABOTIL S MEN ME POZNAVA I ZNAE KAKAV SAM A DO TVOITE ZAKLU4ENIA ZA MEN TOVA SI E TVOI PROBLEM IAVNO TOZI PAT UDARI NA KAMAK E SLEDVASHTIA PAT MOJE I DA MINE :thumbsup:

4 people like this

показно е защо не коментираш нищо казано от мен. много е лесно да се измъкваш о общи приказки, но знай че малко по малко ще останеш без хляб ако така работиш и се отнасяш.

а и интересно каде съм казал нещо за харда. като ти го пратих написах бележка че нее сигурно дали работи. ти написа че е проблемен и аз го приех за истина, не твърдя че е работел и ако четеш внимателно не е ставало въпрос за това.

нямам думи гадов.

2 people like this

показно е защо не коментираш нищо казано от мен. много е лесно да се измъкваш о общи приказки, но знай че малко по малко ще останеш без хляб ако така работиш и се отнасяш.

а и интересно каде съм казал нещо за харда. като ти го пратих написах бележка че нее сигурно дали работи. ти написа че е проблемен и аз го приех за истина, не твърдя че е работел и ако четеш внимателно не е ставало въпрос за това.

нямам думи гадов.

Ti mai sela den si v foruma e iavno biznesa ti e da vartish dalaveri prodaljavai az sam do tuk za men vsi4ko e priklu4ilo az se pridarjam kam dumite si za tvoia slu4ai a ti ako tarsish pod vola tele tarsi go drugade :thumbsup:

1 person likes this

bmw си го знам, че е измамник отдавна и си ми е в игноре листа.

интересно защо ги правят доверени потребители такива,всички го знаем този бмв,както и мишо антов, че са най големитe измамници тук!!!ОТВОРЕТЕ СИ ОЧИТЕ!или нарочно ги затваряте?

Edited by malinka
2 people like this

I s kvo sam te izmamil ili neshto sam ti konkorensia niamam spomen za sdelka s teb neshto barkash :thumbsup:

Ivno po4va goliamoto pluene i sega az sam na dneven red kolegi pone daite iasna prestava za izmamata izvarshena ot men neka badem to4ni

1 person likes this

I s kvo sam te izmamil ili neshto sam ti konkorensia niamam spomen za sdelka s teb neshto barkash :thumbsup:

Ivno po4va goliamoto pluene i sega az sam na dneven red kolegi pone daite iasna prestava za izmamata izvarshena ot men neka badem to4ni

ИЗМАМАТА ВСИчКИ Я ВИДЯХА.

поне пиши на български от уважение към другите потребители.

или нямаш кирилица нали ? а уж си специалист ама без кирилица ?????

1 person likes this

интересно защо ги правят доверени потребители такива,всички го знаем този бмв,както и мишо антов, че са най големитe измамници тук!!!ОТВОРЕТЕ СИ ОчИТЕ!или нарочно ги затваряте?

Аз за това не влизам и не продавам тук, защото конкуренцията е "свирепа" и хора който ги знаем какви "майстори" са доверени потребители,по-голям ъпсурт от това няма.Ще говоря с факти малко,че иначе ставам като Кънчо Драгнев пишеш против конкуренцията без дори да познава хората против който пише или да е правил някакви сделки с тях.

Фактите са следните:до онзи ден Мишо Антов не смееше да пуска обява в форума на дата.бг защото модераторите го бяха изгонили(познайте защо) и ето на намери си нов форум в който да си пуска очуканите и поправяни от него лап-топи вие пък му се отблагодарихте, че ви ги продава "арни" и го направихте "доверен потребител" :scare:

Сега за bmw не го познавам, не съм правил сделки с него, но ми се струва, че е адски неприятно "доверен потребител" да пише 5 поста на шлоковица с големи букви което според мен е едно ГОЛЯМО НЕУВАЖЕНИЕ към останалите в форума.

Като заключение ми се струва, че тук се подбраха определен кръг от хора с афинитети към измамата които се подкрепят и се правят "доверени потребители", а модераторсият екип почти не обръща внимание или поне не го показва.

Призив към модераторите-хора направихте много като направихте 1 хубав форум за продажба на 2-ра ръка лап-топи, но форума леко по-леко се превърна в форум за разчистване на стари сметки, писаници против конкуренцията, хора които имат по няколко измамни сделки, "доверени потребители" от които пищят хората и още и още.

1 person likes this

Добро утро

Ако това че някои хора са ДОВЕРЕНИ ПОТРЕБИТЕЛИ и дразни други ,а това се вижда вече добре.

Моя ранг нека баде премахнат аз не се дразниа от този факт.

Колега без факти а само с твои приказки недеи да тарсисш вина в другите.

Edited by bmw
2 people like this

Колега BMW, в предишна тема, КОЯТО БЕИИЕ ИЗТРИТА, споменах - НЕЩО НЕ Е В РЕД. Ти защитаваш човек, който очевидно беше сгафил с батерия на лаптоп, последния оправи "ГРЕИИКАТА" си, след коментари в сайта, а сега пак - проблем. Ясно е, че при ремонтите могат да се появят проблеми - никой техник не е застрахован от грешки, но НЕ Е ЛИ ВРЕМЕ да обясниш на пишещите тук КАКВО се е случило с този твой клиент?

Приказките, че конкуренцията правела проблеми можеш да ги пишеш другаде - не и тук! Ако смяташ, че си сгрешил - случва се, но да се правиш на СВЕТАТА ВОДА НЕНАПИТА не ти отива!!!

Аз за това не влизам и не продавам тук, защото конкуренцията е "свирепа" и хора който ги знаем какви "майстори" са доверени потребители,по-голям ъпсурт от това няма.Ще говоря с факти малко,че иначе ставам като Кънчо Драгнев пишеш против конкуренцията без дори да познава хората против който пише или да е правил някакви сделки с тях.

Фактите са следните:до онзи ден Мишо Антов не смееше да пуска обява в форума на дата.бг защото модераторите го бяха изгонили(познайте защо) и ето на намери си нов форум в който да си пуска очуканите и поправяни от него лап-топи вие пък му се отблагодарихте, че ви ги продава "арни" и го направихте "доверен потребител" :scare:

Сега за bmw не го познавам, не съм правил сделки с него, но ми се струва, че е адски неприятно "доверен потребител" да пише 5 поста на шлоковица с големи букви което според мен е едно ГОЛЯМО НЕУВАЖЕНИЕ към останалите в форума.

Като заключение ми се струва, че тук се подбраха определен кръг от хора с афинитети към измамата които се подкрепят и се правят "доверени потребители", а модераторсият екип почти не обръща внимание или поне не го показва.

Призив към модераторите-хора направихте много като направихте 1 хубав форум за продажба на 2-ра ръка лап-топи, но форума леко по-леко се превърна в форум за разчистване на стари сметки, писаници против конкуренцията, хора които имат по няколко измамни сделки, "доверени потребители" от които пищят хората и още и още.

Нали те виждаме, че и ти си измамил един тон народ и ти си от същата мафия. Мошенник мръсен
1 person likes this

Става въпрос именно за ДОВЕРЕНИЯ ПОТРЕБИТЕЛ BMW Радомир Асенов Гъдов Кърджали 0888199114

човекът каза че имал сервиз и щял да ремонтира лаптопа ми който не пали и като го включа само индикира светодиодно и нищо повече, дори не може да се изключи.

Та изпращам си лаптопа на споменатия господин с уверението че срещу 60 лв ще го оправи. Наясно съм че от растояние е трудно да се постави точна диагноза.

Около 2 седмици звъня телефони и питам какво става, защото първоначално ми каза че след 3 дни е готов, както и да е, обясни че имало забавяне, нова пашина за лепене на чипове и тн.

Накрая ми казва че лаптопа работи идеално, само някакви малки черти се появявали от време на време.

Когато пристигна с ЕКОНТ заедно с лаптопа открих бележка на която пише

" СМЕНЕНА ВИДЕОКАРТА АТИ

РАБОТИ С ДРУГА МАТРИЦА

ПРОБЛЕМЕН ХАРД"

това е дословно, ето и състоянието на лаптопа.

не работи изобщо нито на външен монитор нито с друга матрица.

пластмасите на дисплея счупени поради неграмотно напъване и

най-важното СМЕНЕНА МАТРИЦА С НЕРАБОТЕЩА. аз лично пробвах матрицата зада я изключа като вероятност

ЛАПТОПА Е В СЪЩОТО СЪСТОЯНИЕ КОЕТО МУ ГО ПРАТИХ, СВЕТВАТ ДИОДИТЕ И НЕМОГАТ ДА СЕ ИЗКЛЮЧАТ ДОКАТО НЕ МАХНЕШ БАТЕРИЯТА

ТА ПАРИ ЗА РЕМОНТ И ОТКРАДНАТА МАТРИЦА

И НЕ МИ ВДИГА ТЕЛЕФОНА ЗАДА ГОВОРИМ

ЗАЩО СЕ КРИЕШ РАДОМИРЕ ИЗМАМНИК

докато не върне парите и матрицата ще пускам това съобщение във всяка негова тема.

и нека модераторите вземат мерки за довереността на този мошенник.

Не защитавам и не обвинявам никой ,но ако се замислите единственно вие сте си виновен в този случай и то е така понеже сте се доверили на човек който се е съмопровъзгласил за ,,майстор,,непознавам конкретният техник и по-добре ,но смятам че е по -добре когато имате проблем с лаптопа си или с каквато и да е технека да се обръщате към оторизиран сервиз който ще извърши качествен ремонт и ще ви даде гаранция за извършената от тях ремонтна дейност.Но вие сте предпочели ,,майсторът ,, понеже ви се е сторило ефтино това което ще ви вземе ,но резултата е на лице -не поправен лаптоп и малко пари назад ,тоест сте прецакан но не е виновен този който е изял баницата а този който му е дал да я изяде нали така ?

Затова за да нестават такива неща и да има конфузни ситуации от този тип обръщайте се към сервизи и квалифициран персонал на които това им е работтаа да отремонтират вашия лаптап ,при този тип манипулации ако вие не получите машинката си в работищо състояние ще може да си търсите правата по съдебен път тоест да съдите сървиза например ,в този случай неможе да търсите никакви права понеже вие нямате нищо ,неможе да докажете че лаптопа ви е бил при дадения ,,майстор,,и сте се прецакали както споменах по -горе .

Повечето хара не мислят когато трябва и както трябва ,но бъдете по предпазливи придържайте се към принципа ,,ръка да пипне ,око да види,,тоест отиваш в сервиза пускат ти лаптапа виждаш ,че работи и плащаш и ти доволен и те доволни така се прави и така е правилно .

Не ми е работа да пиша тези неща тук,но мися че ще е от полза за бъдещи потребители нуждаещи се от сервизна помощ.

Търсете само и единственно сервизи които са легални в сайта на laptop.bg има за всяка марка сервиз и телефони търсете тях ,не ,,майстори,,за да нямате проблеми после и да се чудите кой и в какво да обвинявате!

Първо искам да се извиня на всички колеги във форума, че не бях писал на кирилица и второ да дам яснота по създалия се казус.

Лаптопа на тъй наречения колега пристигна в сервиза и след направената диагностика се оказа изгорял чип АТИ, изгоряла матрица и неработещ HDD.

чипът е подменен с друг, след което лаптопа е тестван с друга матрица.Понеже чипът е втора употреба на клиента цената е 20лв.

Сега искам да запитам всички колеги дали даден ДОВЕРЕН ПОТРЕБИТЕЛ трябва да бъде изнудван по какъв ли не начин затуй, че е с такъв ранг и да заплати изгорели части.Призовавам колегата да докаже,че матрицата и харда са били работещи, а аз от своя страна обещавам пред всички вас да му ги заплатя двойно, но ако не може нека да се извини публично.Знам много добре,че в България най-лесно е да търсим вината в другия и също така знаем, че всеки се прави на дявол.

Колеги гледам,че има хора които въобще не познавам и съм нямал никаква сделка с тях, а пишат глупости от това си вадя извода, че тук има хора, които вземат участие в различни теми на различни колеги само да им петнят името.

Обръщам се и към модераторите, нека вие прецените дали аз заслужавам да бъда ДОВЕРЕН ПОТРЕБИТЕЛ или не, ако това дразни дадени индивиди, че други са такива това за мен не е кой знае от какво значение.Хората които работят с мен знаят какъв съм в действителност, а не дадени интересаджии да дават оценка за мен.

Колеги, вие знаете и всички предполагам сте имали малки спънки, защото те са част от нашето ежедневие и работа и без тях не може.

Пожелавам на всички успешен бизнес и нека правдата възтържествева.

3 people like this

Аа бе, нали съдебната система е същата история. Ще те карат да плащаш дела, адвокати . . . и на края този лаптоп ще ти излезе 5000лв и 10 години чакане по съдилища и такси . . .и всички ще са доволни, защото има кой да храни цялата система от маймуни на клона , бюрократи .. , барабар със сервизи, техници .. . Идеята е да ти взимат парите, не го ли разбрахте. Ако нямаш пари не си купувай лаптоп. Взимаш един молив и хартия и си готов.

А какво моста лош сервиз ли са? И те бях прецакали един от нашите в форума. Или си написал това за да превикаш всички при теб 'майсторе'.

Лаптопа е така: работиш изтича ти гаранцията и хвърляш, ако не тогава даваш пари. И винаги даваш пари. Това е идеята на новото време. Избийте си комунистическото мислене от главата, че цял живот ще карате една кола и ще живеете в един апартамент и гледате един телевизор.

Не съм написъл това за да привлека някой някаде понеже аз не се занимавам със сервизно обслужване и не съм оторизиран сервиз ,не че не нерзбирам от хардуер просто не го смятам за редно да си извършва подобна деиност от не оторизирани сервизи ,а още по-малко от самовъзпровазгласили се ,,майстори,,.

Ако е имало такъв случай в който мост компютърс сервиз са извършили не корекно сервизната дейност то тогава клиента може да си търси правата понеже има нужните документи които при ,,домашните майстори ,,липсват.

Какото виждате аз съм дал линк не на мой сервиз,същото така не препоръчвам конкретен сервиз ,дал съм линк който води до оторизирани сервизи на всички марки лаптопи ,ако сте пропуснали да го видите това са сервизите

Не защитавам и не обвинявам никой ,но ако се замислите единственно вие сте си виновен в този случай и то е така понеже сте се доверили на човек който се е съмопровъзгласил за ,,майстор,,непознавам конкретният техник и по-добре ,но смятам че е по -добре когато имате проблем с лаптопа си или с каквато и да е технека да се обръщате към оторизиран сервиз който ще извърши качествен ремонт и ще ви даде гаранция за извършената от тях ремонтна дейност.Но вие сте предпочели ,,майсторът ,, понеже ви се е сторило ефтино това което ще ви вземе ,но резултата е на лице -не поправен лаптоп и малко пари назад ,тоест сте прецакан но не е виновен този който е изял баницата а този който му е дал да я изяде нали така ?

Затова за да нестават такива неща и да има конфузни ситуации от този тип обръщайте се към сервизи и квалифициран персонал на които това им е работтаа да отремонтират вашия лаптап ,при този тип манипулации ако вие не получите машинката си в работищо състояние ще може да си търсите правата по съдебен път тоест да съдите сървиза например ,в този случай неможе да търсите никакви права понеже вие нямате нищо ,неможе да докажете че лаптопа ви е бил при дадения ,,майстор,,и сте се прецакали както споменах по -горе .

Повечето хара не мислят когато трябва и както трябва ,но бъдете по предпазливи придържайте се към принципа ,,ръка да пипне ,око да види,,тоест отиваш в сервиза пускат ти лаптапа виждаш ,че работи и плащаш и ти доволен и те доволни така се прави и така е правилно .

Не ми е работа да пиша тези неща тук,но мися че ще е от полза за бъдещи потребители нуждаещи се от сервизна помощ.

Търсете само и единственно сервизи които са легални в сайта на laptop.bg има за всяка марка сервиз и телефони търсете тях ,не ,,майстори,,за да нямате проблеми после и да се чудите кой и в какво да обвинявате!

Колега, донякъде си прав. НО САМО ДОНЯКЪДЕ.

Не е виновен клиентът, че някой продавач или монтяŠор го е излъгал. Не е виновно пилето, когато на тебе ти се яде печено пиле, не е виновна и овцата, че има вълци.

А в сайта се раздават прозвища - ПРИЯТЕЛИ, ДОВЕРЕНИ, сигурно ще има и още, БЕЗ проверка!!!

При това - май пожизнено.

Аз ще припомня един хубав Български лаф:

НИКОГА НЕ Е КЪСНО ДА СТАНЕИИ ЗА РЕЗИЛ.

За това, Жоро и компания, иначе създали един необходим и доста добре направен форум, трябва да си отварят очите и ушите!

Защото КЛИЕНТИТЕ са тези, които дават оценка на монтяŠорите и продавачите. Когато станат повече оплакванията, вече е глупост да се твърди, че конкуренцията правила маскарии.

В случая явно има проблем, защото кърджалиеца не отрича, че лаптопът е бил при него. Едва ли конкуренцията ще си изпрати лаптопа за ремонт при него! Значи ИМА ПРОБЛЕМ.

Алоо, модераторите? Абе кво става тука, бе?? Още ли имате доверие??

Не е виновен клиентът, че някой продавач или монтяŠор го е излъгал. Не е виновно пилето, когато на тебе ти се яде печено пиле, не е виновна и овцата, че има вълци.

А в сайта се раздават прозвища - ПРИЯТЕЛИ, ДОВЕРЕНИ, сигурно ще има и още, БЕЗ проверка!!!

НИКОГА НЕ Е КЪСНО ДА СТАНЕИИ ЗА РЕЗИЛ.

За това, Жоро и компания, иначе създали един необходим и доста добре направен форум, трябва да си отварят очите и ушите!

Защото КЛИЕНТИТЕ са тези, които дават оценка на монтяŠорите и продавачите. Когато станат повече оплакванията, вече е глупост да се твърди, че конкуренцията правила маскарии.

В случая явно има проблем, защото кърджалиеца не отрича, че лаптопът е бил при него. Едва ли конкуренцията ще си изпрати лаптопа за ремонт при него! Значи ИМА ПРОБЛЕМ.

Първо искам да се извиня на всички колеги във форума, че не бях писал на кирилица и второ да дам яснота по създалия се казус.

Лаптопа на тъй наречения колега пристигна в сервиза и след направената диагностика се оказа изгорял чип АТИ, изгоряла матрица и неработещ HDD.

чипът е подменен с друг, след което лаптопа е тестван с друга матрица.Понеже чипът е втора употреба на клиента цената е 20лв.

Сега искам да запитам всички колеги дали даден ДОВЕРЕН ПОТРЕБИТЕЛ трябва да бъде изнудван по какъв ли не начин затуй, че е с такъв ранг и да заплати изгорели части.Призовавам колегата да докаже,че матрицата и харда са били работещи, а аз от своя страна обещавам пред всички вас да му ги заплатя двойно, но ако не може нека да се извини публично.Знам много добре,че в България най-лесно е да търсим вината в другия и също така знаем, че всеки се прави на дявол.

Колеги гледам,че има хора които въобще не познавам и съм нямал никаква сделка с тях, а пишат глупости от това си вадя извода, че тук има хора, които вземат участие в различни теми на различни колеги само да им петнят името.

Обръщам се и към модераторите, нека вие прецените дали аз заслужавам да бъда ДОВЕРЕН ПОТРЕБИТЕЛ или не, ако това дразни дадени индивиди, че други са такива това за мен не е кой знае от какво значение.Хората които работят с мен знаят какъв съм в действителност, а не дадени интересаджии да дават оценка за мен.

Колеги, вие знаете и всички предполагам сте имали малки спънки, защото те са част от нашето ежедневие и работа и без тях не може.

Пожелавам на всички успешен бизнес и нека правдата възтържествева.

3 people like this

Не е виновен клиентът, че някой продавач или монтьор го е излъгал. Не е виновно пилето, когато на тебе ти се яде печено пиле, не е виновна и овцата, че има вълци.

НИКОГА НЕ Е КЪСНО ДА СТАНЕШ ЗА РЕЗИЛ.

Защото КЛИЕНТИТЕ са тези, които дават оценка на монтьорите и продавачите. Когато станат повече оплакванията, вече е глупост да се твърди, че конкуренцията правила маскарии.

Ще напиша още нещо въпреки ,че наистина стана мазало в темата.

За това че се раздават ,,титли ,, не е лошо но и може без тях ,например който е решил да помогне във форума на потребител това с каква титла е не е от голямо значение,това е мое мнение не ангажирам никой с него също нямам нищо против теб или който и да е от форума винаги гледам да се държа максимално коректно и да не вземам стана при подобен спор като този.

2 people like this

Колеги не знам как плюете човека без да го познавате или да сте си имали работа с него.Аз от доста време работя с BMW и винаги е бил точен и коректен,нямал съм никакви проблеми с него

2 people like this

Колеги не знам как плюете човека без да го познавате или да сте си имали работа с него.Аз от доста време работя с BMW и винаги е бил точен и коректен,нямал съм никакви проблеми с него

Работата е ясна, дами и господа. Въпросният господин georgiev80 си е изтървал лаптопа. Резултат - повредена матрица, диск и проблемно, но работещо видео. После пък въпросният господин BMW е получил за ремонт лаптопа, като е сменил видеочипа. В резултат на смяната видеото съвсем е отказало и сега машината не може да се ползва и на външен монитор.

Клиентът не може да бъде обвиняван. Той е направил това, което е нормално в случая - изпратил го е на ремонт.

Обвинението пада върху "майстора"...

Явно смененият чип не е прилепнал добре. За което BMW има неумишлена вина. Ако е коректен, обаче, трябва да си възстанови грешката, т.е. да порвави отново видеото. Май няма такава тенденция, като чета коментарите му.

Но това, ако не се случи, е достатъчна причина да не се смята за ДОВЕРЕН. Клиентът, доколкото разбрах е платил?

Преди години майсторите са заставали под моста, когато се изпробва майсторлъка им!!!

Работата е ясна, дами и господа. Въпросният господин georgiev80 си е изтървал лаптопа. Резултат - повредена матрица, диск и проблемно, но работещо видео. После пък въпросният господин BMW е получил за ремонт лаптопа, като е сменил видеочипа. В резултат на смяната видеото съвсем е отказало и сега машината не може да се ползва и на външен монитор.

Клиентът не може да бъде обвиняван. Той е направил това, което е нормално в случая - изпратил го е на ремонт.

Обвинението пада върху "майстора"...

Явно смененият чип не е прилепнал добре. За което BMW има неумишлена вина. Ако е коректен, обаче, трябва да си възстанови грешката, т.е. да порвави отново видеото. Май няма такава тенденция, като чета коментарите му.

Но това, ако не се случи, е достатъчна причина да не се смята за ДОВЕРЕН. Клиентът, доколкото разбрах е платил?

Преди години майсторите са заставали под моста, когато се изпробва майсторлъка им!!!

Колега аз вече предложих лаптопа да се върне, а дори и ако на клиента не му е нужен да го откупя, но явно тук не е важен проблема, а парите.Казах и пак повтарям няма да позволя на някой да ме изнудва да му платя изгорелите части.Ако вината е в мен аз съм готов на драго сърце да поема разноските, но обвинения подобни на тия са си чисто изнудване.

Лек и спорен ден на всички.

2 people like this