Sign in to follow this  
Followers 0
Guest didkars

web cam

8 posts in this topic

Zdr iskam da razbera ot kade moga da vidq kamerata kak se vijda :)) znam 4e 4rez skype 6te moga no az vse oshte nqmam interent na laptopa :)) a pak neznam kade da vlezna da vidq kamerata.Stava na vapros za model lenovo G560.Ako mojete da mi obqsnite kade da vlezna molq da mi otgovorite

Zdr iskam da razbera ot kade moga da vidq kamerata kak se vijda :)) znam 4e 4rez skype 6te moga no az vse oshte nqmam interent na laptopa :)) a pak neznam kade da vlezna da vidq kamerata.Stava na vapros za model lenovo G560.Ako mojete da mi obqsnite kade da vlezna molq da mi otgovorite

Здравейте,

Има един софтуер на Lenovo Easy Camera. Като го инсталирате ще може да пуснете камерата и да правите снимки и да я видите как "изглежда"

На диска към лаптопа трябва да го има софтуера.

Поздрави,

Ди

Здравейте мисля че не неможах да направя нищо :( от диска където е към лаптопа :)там ми пишеше 3 вида камери някви си Bison....и някакви други и като дадох на тази bison и даже не ми излезе иконка на десктопа когато я инсталирах нз какво стана и сега немога да разбера какво е станало в крайна сметка.Моля ви помогнете ми отново :)

Отваряш си настройките на камерата през скупе и от там ще видиш как се вижда на камерата ти. Най-лесния начин за който първо ми хрумва.

Но все още нямам интернет на лаптопа и няма как да влезна в скайпа аз знам че така става но аз искам да разбера как се вижда.тя е вградена на лаптопа но трябва да се инсталира но нещо не става :(

Но все още нямам интернет на лаптопа и няма как да влезна в скайпа аз знам че така става но аз искам да разбера как се вижда.тя е вградена на лаптопа но трябва да се инсталира но нещо не става :(

Извинявам се в предният си пост, съм объркал името на софтуера за камерата.

Ето директен линк.

http://consumersupport.lenovo.com/ot/en/driversdownloads/Drivers_Show_2654.html

Ще следя темата за развитие :)

Поздрави,

Ди

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0