Sign in to follow this  
Followers 0
Guest

acer aspire one vertex data

3 posts in this topic

Здравейте, имам следния проблем с acer aspire one, след като инсталирах единствената игра която имам (тъй като не съм геймър нито пък леймър) call of duty ми изписва следното съобщение video card or driver not support UB4... vertex data питах в гаранционния сервиз и от там ми препоръчаха да им го изпратя че най вероятно е хардуерен проблем, но аз съм от Пловдив, а сервиза е в София пък като ги знаем куриерите в България може да пристигне и на сол, наскоро имахме проблеми на работата където се водим нали бизнес клиенти и повече се внимава а пък камоли аз обикновен клиент, та мисълта ми е ако някой знае нещо по въпроса ще му бъда безкрайно благодарен ако помогне.

Моето лично мнение че видео картата на поддържа характеристики на игра от рода на call of duty. Просто този netbook не е направен за игри от този тип. Въпреки че тук намирам че има хора които са подкарали.

Поздрави

Ники

Моето лично мнение че видео картата на поддържа характеристики на игра от рода на call of duty. Просто този netbook не е направен за игри от този тип. Въпреки че тук намирам че има хора които са подкарали.

Поздрави

Ники

Напълно съм съгласен. Той навярно се опитва да подкара COD 2 за, който е необходимо pixel shader 2.0, който не се поддържа от видео процесора на АА1. При мен вървят доста други ще ги изредя накратко тези, (впрочем от 2002 до 2006 няма проблем стига да не изискват shader-a). Wolfenstein RTCoW, call of duty1, Medal of honor 1(AA), Hidden and dangerous 1,2 + expansion one, тези вървят на максимални настройки на видеото. HL2, HL2 ep1. Brothers in arms-road to hill 30 и earned in blood вървят при настройки "low" Също така Need for speed 6,7,8 вървят без проблем.

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0