Sign in to follow this  
Followers 0
simonamilkova

14-инчово Sony, Apple за около 2000 лв.

7 posts in this topic

Здравейте!

Аз бях щастлива и използвах HP Pavilion dv2000 до преди няколко дни. Дисплея му се пръсна и се оказа, че в България няма такъв модел и ще е много скъпо да си купя друг, та имам нужда от нов лаптоп. Искам да ми помогнете в избора, разпъната съм между идеи за Apple, които в България са доста скъпи, ама знам, че са железни машини.

А иначе тук едно Sony ми хареса. И така, помогнете ми, мога да похарча към 2000 лв. като харесвам 14-инчови

В смисъл по-мънички и ако имате някаква идея какво да направя с моя, освен да го вържа към монитор, кажете, така си го обичах...

Благодаря предварително, чакам с нетърпение вашето мнение

Здравейте,

много съжалявам за лаптоп-а ви, но това е положението. Рано или късно с всичко се случва така . Иначе apple са доста добър избор, но са доста по-скъпи от останалите марки. Е има защо, но все пак мисля, че не сме "дорасли" за macbook. Аз лично повече бих заложил на Sony и като дизайн и като качество, а и даже параметри. Най-важното при избор на лаптоп или компютър е какво ще бъде неговото приложение - само филми и интернет, музика, игри, програми, работа. По-тези параметри трябва да се избере максималното за определената сума. До 2000лв. има доста голям избор, но определено предобладават 15' или 16' модели. За 14 е малко по трудно. Има 13' които също са добри. Ако можете да ми дадете по-точни критерии за модел и ще ви помогна да изберем най-добрият.

И най-вече дали искате дизайн или качество или параметри. Много трудно се комбинират 3те, но не е невъзможно.

Очаквам отговор

Поздрави

Здравейте, варянт е да ползвате втори монитор да. Предлагам ви този модел на VAIO - http://laptop.bg/#/details/SONY/5/1829

от скоро SONY офицялно внасят лаптопи. Сервиза е в Германия.

Поздрави и лек ден

Здравейте,

много съжалявам за лаптоп-а ви, но това е положението. Рано или късно с всичко се случва така . Иначе apple са доста добър избор, но са доста по-скъпи от останалите марки. Е има защо, но все пак мисля, че не сме "дорасли" за macbook. Аз лично повече бих заложил на Sony и като дизайн и като качество, а и даже параметри. Най-важното при избор на лаптоп или компютър е какво ще бъде неговото приложение - само филми и интернет, музика, игри, програми, работа. По-тези параметри трябва да се избере максималното за определената сума. До 2000лв. има доста голям избор, но определено предобладават 15' или 16' модели. За 14 е малко по трудно. Има 13' които също са добри. Ако можете да ми дадете по-точни критерии за модел и ще ви помогна да изберем най-добрият.

И най-вече дали искате дизайн или качество или параметри. Много трудно се комбинират 3те, но не е невъзможно.

Очаквам отговор

Поздрави

Kaloqne, a sega tuk edna poznata razpravq za lenovo che sa dobri znam che sa malko po skupi, a inache men mi haresvat 14 shtoto na tva sum sviknala, inache mi se iska da e 320ka zaduljitelno, 4ka ram, nqkva hubava video karta, blue ray moje da ima, oh iskam vs shtoto skoro sled tva koi znae koga she imam vuzmojnost da si kupq ,a inache nqma da go polzvam za nekvi veche koi znae kakvi programi, a inache kvo tolkova da she gledam filmi, she pisha nekvi neshta, moje i photoshop neshto,prosto mi se iska da e po moshten za da ne mislq godini nared za drug, inache az gledah toshibite, ama te sa mn grozni, za tva i na soni nai se izradvah, zashtoto drugite sa ok kato parametri ama sa mn mn gorzni:) iska mi se si kupq neshto koeto shte e i priqtno za okoto:P neznam dai idei:) blagodarq

Здравейте, аз също бих гласувал за Сонито, което предложи Петър. Може да е по-голямо и малко по-тежко, но има наистина примамливи неща в него. Споменатите вече оперативна памет и двърд диск, а също и blueray устройството. Този 16,4-инчов размер на екрана е наистина уникален. Можете да се наслаждавате на видео, а и да работите с много приложения спокойно, без да ги затваряте. А и по-голямият екран и резолюция ще са от полза и за обработката на снимки. Да не говорим въобще за външната видео-карта и елегантния иновативен дизайн. При това лаптопът тежи колкото един 15,4-инчова машина. Като добавим, че това са модели, официално внесени от новоте представителство на Сони в БГ, можем да очакваме добри неща него. Абе изобщо, ако имах парите... нямаше много да му се зачудя.

Поздрави, Георги!

Ами малката подробност за сервиза на VAIO в България, която май липсва?

Сонито се сервизира в Германия, ако ви се развали се носи до там. Като пътува със самолет и става за 5 работни дни.

Официалния внос е от 2 месеца и досега от Сони България ни казаха че не се е налагало да се носи, понеже не имало дефектирал лаптоп.

Но ако има е 5 работни дни.

Поздрави

Ники

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0