bombashiroff

Няколко въпроса за SONY VAIO FW21E

34 posts in this topic

За какшо ще го ползваш ? Аз го ползвам за видеообработка ( общоказано ) и съм доволен !

За какшо ще го ползваш ? Аз го ползвам за видеообработка ( общоказано ) и съм доволен !

смятам да изхвърля декстопа 4е заема много място .

ина4е видео музика интернет .

искам да попитам дали работи

като декстоп машина щото

да не вземе да ми запъва.

Ако ще го ползваш само за музика и интернет, и по-евтин ще ти свърши работа. Мога да ти кажа само, че съм си инсталирал 2 игри - Фифа 09 и Need for SpeedИ²â€žÑž Carbon и двете си вървят на макс настройки без проблем, предполагам знаеш каква е видеокартата. Лаптопа е готин, Сони са вкарали доста софтуер във Виста-та, направил си добър избор.

Здравейте,

Благодарим ви за ясно и точно зададените въпроси.

Отговарям последователно.

1. Да, може да чете и записва CD и DVD дискове. Blu Ray плеър е, но не може да записва Blu Ray дискове, все още не се предлагат лаптопи на българският пазар със записващо Blu Ray устройство.

2. Да, има вграден микрофон.

3. Не, на един дял е. Такава пристига преинсталираната версия от завода.

4. Не, ще имате възможност обаче да си създадете такъв при стартирането на лаптопа. Правите recovery диск.

5. Не, така пристига от завода. Евентуално може да се поръча през сервиз такава част, но ще ви струва минимум 2 пъти по-скъпо от външен USB TV tuner, при положение, че въобще има такава възможност.

6. Да, има. Продукт: VGPBPL13.CE7 Име: Extended Battery FW21 Цена( с вкл. ДДС) - 499 лв

7. Гаранцията се извършва в официален сервиз на Sony в Германия като разходите за транспорт са за сметка на Sony.

8. Защото операционната система е 32 bit-ова. Трябва да имате 64 bit-ова инсталирана операционна система и съответно програми за нея, за да разпознае 4GB. Инак разпознава максимум 3GB.

Поздрави,

Joro

Мога ли да попитам след изтичане на гаранцията аз ли заплащам транспортните разходи ?

лаптопа е супер взимай го

той най вероятно няма

да се развали.

аз вече го имам 2-3 дана

машинката е супер

:drinks:

Може ли лаптоп Sony Vaio FW21J да записва dvd и blue ray дискове?

Здравейте, да може както да чете , така и да записва Blu-ray . Ето линк към по подробно описание на модела. http://vaio.sony.bg/view/ShowProduct.actio...d=1224085756654

Поздрави

Петър

Здравейте, да може както да чете , така и да записва Blu-ray . Ето линк към по подробно описание на модела. http://vaio.sony.bg/view/ShowProduct.actio...d=1224085756654

Поздрави

Петър

Как е организиран следгаранционният и извънгаранционен сервиз на SONY в България?

А калъфи за 16.4 инча лаптоп? Търсих като си го взех преди година, нямаше и съм се отказал...

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...