Sign in to follow this  
Followers 0
bat_krasi

Проблем с кодеците след преинсталация на 7520G

7 posts in this topic

Здравейте,

имам 7520G и преди 2 дни му качих Windows 7.

До тук добре, но сега не мога да гледам нормално Блу реите и някои по-големи HDTV филми.

Процесора седи между 95 и 100 процента и картината насича, а пък използвам същите плеяри и кодеци.

Не мога да разбера какво го мъчи, ако някой има идея.... предварително благодара.

Здравейте,

имам 7520G и преди 2 дни му качих Windows 7.

До тук добре, но сега не мога да гледам нормално Блу реите и някои по-големи HDTV филми.

Процесора седи между 95 и 100 процента и картината насича, а пък използвам същите плеяри и кодеци.

Не мога да разбера какво го мъчи, ако някой има идея.... предварително благодара.

Пробвай TotalMedia Theatre 3 ,може да си го свалиш от някой торент тракер или да си го закупиш от сайта им http://www.arcsoft.com/estore/software_title.asp?ProductCode=TMT3P

Ами точно с него е най-зле, не пада под 100 процента натоварването, а преди с вистата си работеше нормално :(

Ами точно с него е най-зле, не пада под 100 процента натоварването, а преди с вистата си работеше нормално :(

Инсталирал ли си драйвер на видео картата или работи с този който е в уиндоуса вграден, ако не си инсталирал си ги свали от офицялният сайт и ги инсталирай.

Да, с най-новите от сайта на nvidia съм...

Колега този лаптоп с какви характеристики е???

Защото имах такъв преди време с вградено видео в чипсета и свястно HD май никога не съм гледал, е поне аз.

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0