mishoantov

Ремонт с гаранция на лаптопи

13 posts in this topic

Ремонт с гаранция на лаптопи (изгоряли видеокарти,чипсети,матрици и др.)

Здравейте,предлагам качествен ремонт с гаранция на лаптопи(да не ви се

налага,ноИ²И‚Â¦),ако не подлежи на ремонт(трябва да се погледне,може да има И²И‚Ñ›дупкаИ²И‚Ñœ на дъното?) мога да предложа и изкупуване за части-0888811620 Мишо, [email protected], в Овча купел съм.....успех!

3 people like this

Ремонт с 6 месеца гаранция на лаптопи.

2 people like this

зна4и аз имам два samsunga от които единияа пали но размазва след време а другияа като го натисна пали колко 6те ми струва дасе направят skype bladeblade891 благодаря преджарително

1 person likes this

Компютърен сервиз , покупко-продажба на компютри,компютърна техника и мобилни компютри за района на

гр.Варна жк."Владислав Варненчик" и не само :-)

Работя с куриери и с клиенти от цяла България !

Изкупуване на неработещи лаптопи по споразумение!

Имам дънна платка на gigabyte w566n, на която и беше изкъртен един куплунг на лентов кабел ( същия кабел който е за контола на лаптопа - пускане- спиране, wi-fi, mute) възможно ли да е бъде намерено някакво решени( от стария куплунг - нищо не става)

Гаранцията в писмен вид ли е? И с договор?

Защото производителите офицялно дават мин. 1 година (HP). По закон търговците в ЕС дават 2 години, при което половината време минава в сервиза.

Edited by tomileejoness

налага,ноИ²И‚Â¦),ако не подлежи на ремонт(трябва да се погледне,може да има И²И‚Ñ›дупкаИ²И‚Ñœ на дъното?) мога да предложа и изкупуване за части-0888811620 Мишо, [email protected], в Овча купел съм.....успех!

Дай някакви цени за ремонт на дъно на лаптоп!

Sony vaio vgn sr19vn счупена матрица, може ли да се отремонтира или на колко може да се изкупи?

Sony vaio vgn sr19vn счупена матрица, може ли да се отремонтира или на колко може да се изкупи?

Екрана нов е към 250 лв, а за изкупуване 100 тина лева ще видадат.

Къде мога да го купя тоз екран за 250лева?

ремонти на лаптопи,замяна на повредени лаптопи с доплащане за работещи(различни параметри и цени според потреблението),продажба на части от над 100бр лаптопи!

Много ти е къса паметта,продаде ми Pavilion dv 2000 , правил си му дъното,закрепил си го и после всеки месец при теб,и се правиш на ощипан,"не ми били наред токовете в нас" ,"запоявал си ей така" на въпроса ми какво му ремонтира .Никой не давал гаранция,ами виж по горе какво си написал.Абе пич ти малоумен ли си?Вкарвал си ме у дома ти,зная те къде живееш,мога да те изненадам когато пожелая,но все още вярвам че ще проявиш разум да оправим нещата,това единствено ме възпира,но търпението няма да ми е безкрайно,все пак 450+50лв не са никак малко и няма да ги отпиша толкова лесно,мога да те забавя но няма да те забравя.Надявам се че ще проявиш разум..............

Misho e gotin toj pravi pari ot bunacite. Koeto niama nishto losho. Skoro vreme moze da stane i ministyr , stiga da iska.

Tam pari ima mnogo. 6m bunaci ima. smiataj kolko pari ima tam :drinks:

Страхотна реклама му правиш! Ще му е от полза - да му е спорен бизнеса :lol: