Sign in to follow this  
Followers 0
ckrom

"поправка на дънна платка" - мошенници

10 posts in this topic

Здравейте,

Искам да споделя с вас следното: пуснах тема за продажба на лаптоп на части , който е с изгоряло дъно. Веднага двама ми писаха , че могат да ми "поправят" дъното. Единиа за 100-150 лв. , а другиа за 260лв. Това което всъщност правят тези лица е само да запоят отново чипа на видеото , който се е отлепил в следствие на прегряване. Това запояване незнам как може да струва толкова пари, а ако някой толкова иска да го направи мога да му препоръчам специалисти , които биха го направили за около 40-50 лева. Проблева е в това , че когато се запои този чип комп. заработва но за кратко - няколко седмици или месец. Затова и гаранцията която дават тези хора е 1 месец.

Хората който ми предложиха тази атрактивна услуга са:

bobi simeonov <bobi_simeonov1982@abv.bg>

и

4 people like this

А пък ти ако намериш някой, който КАчЕСТВЕНО и с 3 месеца ГАРАНЦИЯ да ти реболне чипа, ми се обади. Няма такъв филм....

Хората предлагат някаква услуга, на някаква цена. Това дали ще я избереш или не, зависи само от теб. Това, че ти препоръчваш 'специалиси', които явно работят за стотинки и не си ценят труда, си е чиста реклама и плюене по другите колеги/сервизи.

4 people like this

А пък ти ако намериш някой, който КАчЕСТВЕНО и с 3 месеца ГАРАНЦИЯ да ти реболне чипа, ми се обади. Няма такъв филм....

Хората предлагат някаква услуга, на някаква цена. Това дали ще я избереш или не, зависи само от теб. Това, че ти препоръчваш 'специалиси', които явно работят за стотинки и не си ценят труда, си е чиста реклама и плюене по другите колеги/сервизи.

Приятелю чиста реклама е да спомена точно определени сервизи... колкото до това , което правят много ме самнява някои да остане доволен , когато му кажат " ние ще ти оправим комп." и след 1 месец пак си в изходно положение. Оттам нататък всеки да си прави изводите сам.

Приятелю чиста реклама е да спомена точно определени сервизи... колкото до това , което правят много ме самнява някои да остане доволен , когато му кажат " ние ще ти оправим комп." и след 1 месец пак си в изходно положение. Оттам нататък всеки да си прави изводите сам.

Пич фирмите дават 1 година за нова стока гаранция, и пак тя не издържа цялата гаранция накои път. А ти искаш повече от месец за стара стока. Ти си тъпак бате, тъпак с голямо "Т." Ако искаш да си китаец ходи си в Китай там Индия при циганите , остави ни нас европейците да си работиме и живееме и да си цениме труда.

Вах ти плоския мозък. Добре, че в САЩ такива ги вкарват в затвора, разни цигани който не плащат данаци, а такива като Бил Гейтс ги слагат на трона.

3 people like this

Не се нападайте, няма защо да се обиждате и да има лични нападки. Всеки е свободен да прави каквото намери за нужно с парите си.

1 person likes this

Ти сляп ли си бре човече - orionindustries1980 ili filsun1980.Ми това е човека за който има цяла тема.Даже е преди твоята.Относно това че ти искат "много пари" за нещо което друг ще направи за по малко - ПАЗАРНА ИКОНОМИКА братле.И мене са ме псували по разни форуми че взимам по малко пари от други "доказани" специалисти.А и да не мислиш че по "сертифицираните сервизи" правят нещо различно.Вярно имат повече техника.Ама да си видял някой да я ползва.

Ти сляп ли си бре човече - orionindustries1980 ili filsun1980.Ми това е човека за който има цяла тема.Даже е преди твоята.Относно това че ти искат "много пари" за нещо което друг ще направи за по малко - ПАЗАРНА ИКОНОМИКА братле.И мене са ме псували по разни форуми че взимам по малко пари от други "доказани" специалисти.А и да не мислиш че по "сертифицираните сервизи" правят нещо различно.Вярно имат повече техника.Ама да си видял някой да я ползва.

:thumbsup:

един приятел преди време сам със запалка с реотанче си запои наново видео картата на един HP DV5000 и лаптопа работи още 6месеца с поставка за охлаждане като не е гасен 24/7.. след като го продаде работи месец без поставка и пак умря.. така че като храните поне вижте къде е проблема ;)

Колега тези хора, които са ти предложили ремонт не са мошеници ! Просто ти предлагат вид услуга с/у определено заплащане. Вече въпроса е друг, ако не са си свършили работата за това което си плащаш и се договаряте ! Мисля, че темата е нагласена с цел уронване на имена.

Отностно ремонт със запалка и аз съм правил и изкара 6-7месеца на един геймърски лаптоп. Всичко е въпрос на късмет !

Успех на всички !