Sign in to follow this  
Followers 0
kretenco

Въпрос за HDMI - Лаптоп Acer 5738ZG

4 posts in this topic

Значи имам HDMI кабел и всичко си е точно, но когато пусна някоя игра на телевизора не върви :)

Значи имам HDMI кабел и всичко си е точно, но когато пусна някоя игра на телевизора не върви :)

А дали има картина въобще като цяло когато се пуска през кабела?Настройките направени ли са?Само при игрите ли няма картина?

Ако е да, то погледни каква резолюция е зададена да не е там проблема.

Поздрави

Цвети

Здравей.. за пръв път имам HDMI не съм правил никакви настройки, само при игрите няма картина, при всичко друго си има картина.

За резолюцията от играта ли се прави ?

Здравей.. за пръв път имам HDMI не съм правил никакви настройки, само при игрите няма картина, при всичко друго си има картина.

За резолюцията от играта ли се прави ?

Здравей,

погледни първо дали си инсталирал правилните драйвери на видео картата.При повечето производители има отделен софтуер за настройките на видео картата.

Влез и в настройките на дисплея, където се задават 1 и 2 монитор ( единия е телевизора)каква резолюция е зададена, съответно тя трябва да е съобразена с възможноситите на телевизора.Друго за което се сещам е и да погледнеш дали в настройките на играта резолюцията не е прекалено голяма и не се поддържа от телевизора- съответно за това не може да изкарва картина.

Поздрави

Цвети

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0