Sign in to follow this  
Followers 0
fallangel

M-Tel Light Book

6 posts in this topic

Някой може ли да сподели мнение за този модел на Мтел, търсих из нета да прочета повечко за този модел или някой собственик да е изразил мнение но нищо не намерих.

Някой може ли да сподели мнение за този модел на Мтел, търсих из нета да прочета повечко за този модел или някой собственик да е изразил мнение но нищо не намерих.

M-Tel Light Book е разработен изцяло в "Мобилтел" и се произвежда от компанията. Той има 1.66-Ghz процесор Intel Atom, 160-GB харддиск, 1 GB оперативна памет и 10.1-инчов монитор. Операционната система е Windows 7 Starter Edition, а теглото 1.1 кг.

Мисля,че ще е доста сполучлив.М-тел винаги са били на ниво. Струва си да го пробваш :thumbsup::gamer:

Здравейте.И аз се интересум от лаптопчето, но никъде не намирам информация за него(намирам само основните от мтел характеристики).Обаче с Atom N270 ли е или пък N450, със LED подсветка ли е?Отдолу има ли достъп до RAM-та и HDD без да се разглобява лаптопа, че неискам да ми отпада гаранцията.Със XP или Win7 e?И ако някой го има, моля, нека да сподели впечатления и да сложи 3-4 снимки.

Ще се радвам ако някой сподели впечатления и от Viewsonic VNB106.

Благодаря предварително :thumbsup:

Поздрави :cheers:

Edited by Devon

Здравейте.И аз се интересум от лаптопчето, но никъде не намирам информация за него(намирам само основните от мтел характеристики).Обаче с Atom N270 ли е или пък N450, със LED подсветка ли е?Отдолу има ли достъп до RAM-та и HDD без да се разглобява лаптопа, че неискам да ми отпада гаранцията.Със XP или Win7 e?И ако някой го има, моля, нека да сподели впечатления и да сложи 3-4 снимки.

Ще се радвам ако някой сподели впечатления и от Viewsonic VNB106.

Благодаря предварително :thumbsup:

Поздрави :cheers:

az imam tozi laptop kupih si go predi 4 sedmici mojesh da si kupish laptopa bez da plashash itnerneta dosta e burz bateriqta ne koi znae kakvo no pak e super wina e originalen windows 7 starter wireless hvashta dosta daleche raboti burzo i hubavo dosta udobna klaviatura malko e malka mqsto za f12 ne stignalo no e odobna tuchpada sushto e odoben osven butonite mnogo sa malki no tova ne problem samo gi probvaite predi da gi kupite iskai te da vi gi pusnat v magazina zashtoto moq ne sveteshe

здр. и аз имам такъв от една седмица работи сравнително бързо батерията издържа 2.30 часа в нета, когато се изключва по каквато и да е причина флашката за мобилния нет (от мтел)трябва да се вкара в друг usb порт защото забива (нета де).До тук добре ама днес като реших в едно кафе да пробвам безжичната връзка не можах да хвана нищо(в прозореца на безжичните мрежи показва 0) по принцип имам и HP с него до сега съм нямал проблем.Може би някъкви настройки ама е... ли му м.....а!

Аз имам едно питане колко може да струва екранът на този лаптоп че моя трябва да се сменя :search:

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0