Sign in to follow this  
Followers 0
Guest kretenco

проблем с иконите

7 posts in this topic

Имам проблем с иконите.. Отворих файл с грешна програма от : Отвори с : и сега всичките икони се прецакаха

Моля за снимка :)

Снимка :

Рестартиай и ще се оправи :D

Не смятам, че е най-правилния начин, но само за него се сещам в момента:

от бутона Start (синия с логото на WIN) - после All Programs - Accessories - System tools - System restore

от там си възстанови системата с един ден назад и ще се оправи.

Може и в Control Panel - горе в дясно в търсене да напишеш System restore - ще го намериш по-бързо, че май си с български.

П.С. - ако си инсталирал програми след последната точка за възстановяване - може да се наложи пак да ги инсталираш

Edited by KaMeA

Ако може да ми кажеш да ми кажеш къде е в Control Panel-а, заащото там през старта не ми го отваря заради проблема

1. Желателно е да си направиш регистрация във форума, за да виждаш прикачените снимки.

2. Като отвориш Контролния Панел - горе в дясно има поле за търсене - в него напиши "System restore" (можеш да го напишеш и като натиснеш бутона Старт - най-отдолу също има търсене) или ако и така не се ориентираш - напиши в същото поле: %systemroot%\system32\rstrui.exe и натисни Enter.

3. Ще стартира Възстановяване на системата - избери си дата примерно преди два дена .....

post-4061-1279432760,03_thumb.jpg

Edited by KaMeA

Първо благодаря ти оправих проблема с иконите но сега излезнаха нови два....

1. Когато пусна игра след като съм я инсталирал показва следната грешка : http://yfrog.com/j9whatoep

2. Нагласих си от езиците на клавиетурата да имам латинската и фонетиката обаче не сес сменят нто с СТРЛ+ИИИФТ нито само с СТРЛ

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0